Szukaj

Grafik zdalny

Praca grafika / Praca grafik  / Grafik zdalny
praca zdalna

Grafik to jeden z tych zawodów, które śmiało można wykonywać zdalnie. Jednak praca grafika zdalnego wcale nie wiąże się z samymi luksusami, jak zwykło myśleć wiele osób. Praca wykonywana z domu ma oczywiście wiele zalet – dlatego tak wielu grafików wykonuje ją w ten sposób. Pozwala to swobodnie gospodarować swoim czasem – pracować w nocy, gdy nic nie rozprasza lub bladym świtem, gdy najlepiej się myśli.

Trzeba jednak przyznać, że praca w domu jest niesamowicie rozpraszająca. Zawsze jest coś ważnego do zrobienia, coś co nie może czekać. Zawsze może zadzwonić ktoś znajomy, lub może się trafić okazja wypicia z niewidzianym lata kumplem z ryzykiem zarwania nocy i odsypiania przez cały następny dzień.

Grafik zdalny musi doskonale umieć sobie organizować swój czas i dzielić go na pracę, obowiązki domowe, rodzinę, znajomych i własny odpoczynek. Czasami dużo łatwiejsze jest to, gdy wychodzi się do pracy, siłą rzeczy skupia się tylko na niej przez 8 godzin, a wracając do domu nie musi się myśleć o niedokończonych zleceniach, mailach, na które trzeba odpisać, czy karcie graficznej, którą trzeba wymienić na własny koszt.

Brak komentarzy

Odpowiedz