Szukaj

Wizytówki

Praca grafika / Praca grafik  / Wizytówki
wizytówki

Wizytówki to takie małe karteczki najczęściej w formacie 9×5 cm. Na wizytówkach umieszczane są podstawowe informacje takie jak imię i nazwisko, adres oraz numer telefonu czy adres e-mail. Najczęściej są wykorzystywane w biznesie. Na wizytówkach biznesowych powinno się jeszcze znaleźć logo firmy zatrudniającej oraz stanowisko jakie dany pracownik zajmuje.

Drukowane są one najczęściej w dużym nakładzie na przykład po 150 sztuk na jednego pracownika. Ich rola w relacjach biznesowych i nie tylko, jest bezcenna. Aby wykonać taką wizytówkę można skorzystać z gotowego szablonu lub zwrócić się do grafika, aby wykonał dla nas projekt.

Praca grafika będzie polegała na tym aby w odpowiedni sposób umieścić na wizytówce potrzebne dane, logo firmy i inne rzeczy jakie klient zażyczy sobie na wizytówce. Klient może sobie zażyczyć na przykład jakiejś specjalnej grafiki lub niestandardowej wizytówki odbiegającej od gotowych szablonów. Klient zawsze może przyjść do grafika z gotowym pomysłem na swoją wizytówkę.

Brak komentarzy

Odpowiedz